• KALİTE BELGELERİ
  Firmamızın 2014 yılında almış olduğu kalite belgeleri
 • TEKNE PARK
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPARK tarafından teknelerin düzensiz parklanmasına modern, çevreci ve estetik bir çözüm üretmek amacıyla yapılan İstinye ve Tarabya Tekne Parkları hizmete açıldı.
 • ISTMARİN
  İstanbul Boğazı tekne parka kavuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, açılışta yaptığı konuşmada, Tekne Parkların deniz kirliliğini önleyeceğini bölge ekonomisine ve istihdama önemli katkı sağlayacağını söyledi. Topbaş, "Tekne Parklar İstanbul'un modern yüzü olacak" dedi.
 • AKILLI PEDESTAL SİSTEMLERİ
  Yelpazemize dahil ettiğimiz, son derece gelişmis bir ürün olan MEKAMARINE Akıllı Pedestal Sistemleri ile bir ilke daha imza atmış bulunmaktayiz.
KURUMSAL
Kurumsal

Mekano Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak yeni teknolojiler üzerine Ar-Ge faaliyetleri ile proje bazli çözümler sunmak, özel otomasyon sistemleri tasarlayarak üretmek amacı ile İstanbul Anadolu yakasında faaliyet göstermekteyiz.

Uzaktan takip ve yönetim  için geliştirmiş olduğumuz MEKASENS sistemi ile MEKAMARINE markası altinda denizcilik sektörünun ihtiyaci olduguna inandığımız Akıllı Pedestal ve Marina Otomasyon Sistemlerini ülkemiz ve Dünya pazarlarında başarı ile pazarlamaktayız.

MEKAMARINE en yeni teknoloji sistemleri sayesinde denizcilik sektörüne tek bir akıllı kart ile, birinci sınıf komple marina otomasyonu, takibi, güvenliği ve marina yönetim sistemleri ile uyumu sunabilen tek marka olmanın gururunu yaşamaktadır. 
Mekamarine muhtelif marina yönetim sistemlerine entegre olabilecek yapıda geliştirilmiş olup, marina yönetimine ayrıca kolaylık getirmektedir.
Sahip olduğumuz karmaşık modelleri işleme teknolojisi, müşterilerimize özel pedestalleri rahatlıkla üretebilmemize olanak vermekte, çeşit yelpazemizi genişletmektedir.

Geniş servis ağımız ile, zamanlamanın son derece kiymetli olduğu bu hassas sektörde, çok hızlı hizmet verebilmenin öneminin bilincindeyiz.

 

 

 

SOSYAL MEDYA
Gelecek Yüksek Teknolojide Yüksek Teknoloji Bizimle...